Koolituspakkumine (HR juhile)

Iga HR juht saab luua koolituspakkumise, et selgitada välja vajadus vastava koolituse järgi. Selleks tuleb koolitusmooduli vaates vajutada "Lisa koolitus"Seejärel saab teha uue koolituse sisevaates tüübi alt valiku "Koolituspakkumine". Selles vaates saab lisada koolituse nime, kirjelduse, toimumisaja ja määrata, kas osalejad vajavad juhilt kinnitust või mitte. Pärast "Salvesta" valimist saab kutsuda osalejaid.Järgmises vaates on ülevaade osalejatest ja HR juht saab soovi korral lisada selle koolituse planeeritud koolituseks. Ühest koolituspakkumisest võib luua mitu planeeritavat koolitust.
Osalejate lisamist saab teha kas nime või ametikoha järgi. (Vajutades "Muuda" läheb koolitus taas eelmisesse muutmisvaatesse ning saab muuta aega, kirjeldust ja nimetust.)Samas vaates näeb ka registreerunud osalejaid. Kui varasemalt on tehtud valik, et juhi nõusolek on vajalik, siis selles vaates saab HR juht aksepterida või keelduda töötaja osalemissoovist.

Samuti saab HR juht küsida täiendavalt, miks töötaja soovib konkreetselt sellel koolitusel osaleda - selleks tuleb vajutada "generel.info" ikooni. Samuti saab HR juht lisada kommentaari, miks ta aksepteeris või keeldus töötaja osalemisest koolitusel.Feedback and Knowledge Base