Minu organisatsioon. Töötaja lahkumine või liikumine teisele ametikohale.

Juhul, kui üks töötaja lahkub ning tema asemele tuleb uus inimene, on sammud järgmised:

1) Ava personalihalduse moodulis "Struktuur" ning otsi sealt üles inimene, kes töölt lahkub. Kliki "Tegevused" 
2) Seejärel vali "Lõpeta töösuhe". Lahkuvat töötajat enam struktuur ei näita. Kõik töötaja uuringud on aga siiski leitavad nime järgi uuringute ülevaates.

Kui nüüd uuesti struktuur lahti võtta, siis siis on seal vaba positsioon, kuhu saad uue töötaja lisada. Kliki "Tegevused" ja vali "Töökoha muutus".Kui soovid ametikohale lisada inimes, kes on juba süsteemis, siis lihtsalt kirjuta tema nimi otsingusse ja vajuta "Vali". Kui soovid lisada uue töötaja, pane kirja tema emaili aadress ja nimi.
Samuti saad täiendada töökoha detaile. Kui oled lõpetanud, vajuta "Salvesta".


Kui aga lahkunud töötaja positsioonile asub keegi praegustest töötajatest, siis saad ta sellele vabale positsioonile lihtsalt üle viia. Selleks vali struktuurist inimene, kes sellele positsioonile liigub, klikka "Tegevused" nime taga ning vali "Vii töötaja üle." (üle-eelmisel pildil).

OLULINE!
Kui lahkunud töötajal olid organisatsioonis / osakonnas juhi vm õigused, siis tuleb need temalt eemaldada ning lisada uuele töötajale.
Selleks - kui oled uue töötaja (nt uue osakonna juhi) struktuuri lisanud, siis otsi saad osakonna või organisatsiooni profiili alt muuta õigusi.

Ava lipik "Õigused". 
Kui seal on juhi roll veel eelmisel juhil, siis saad selle ristilt kustutada. 
Uue juhi lisamiseks vali ta nime taga olevast rippmenüüst roll "Juht" ning kinnita see linnukesele vajutades.

Täpsemalt saad rollide kohta lugeda SIIT.


Feedback and Knowledge Base