Minu organisatsioon. Uue kasutaja/töötaja lisamine.

Personalijuhi, Juhi, HR spetsialisti või Administraatori õigustes kasutaja saab luua uusi kasutajaid/töötajaid.

1) Ava menüüpunktis Minu organisatsioon Struktuur ning leia sealt üksus, kuhu alla soovid uue kasutaja lisada. Kui osakonda veel süsteemis ei ole, siis struktuuripuus organisatsiooni nime järel olevale Tegevused nupule vajutades tuleb valida Lisa osakond.

2) Seejärel vali osakonna nime tagant Tegevused ning selle alt Uus töökoht. Kui ametikoht on juba olemas, siis vali selle töökoha järel asuvast Tegevused nupu alt Töökoha muutmine.

3) Avaneb töökohaga seotud lehekülg. Kui kasutaja on süsteemis juba olemas, tuleb teda otsida nime järgi. Leides tuleb siis vaid lõpus lisada ametikoht ning soovi korral ka tööpere ja töösuhte alguskuupäev.4) Kui kasutajat veel süsteemis pole, tuleb lisada tema korrektne emaili aadress, eesnimi ja perenimi, ametikoht ja soovi korral ka muud täiendavad andmed.
Jättes linnukese kasti Saada kinnitus, saab uus kasutaja oma emaili aadressile kinnituskirja koos lingiga parooli valimiseks. 
Kui linnukest ei lisata, siis kasutaja emaili teavitust ei saa. Kasutaja aktiveeritakse vaatamata sellele. Sisselogimiseks vajaliku parooli saab kasutaja vajadusel tellida sisselogimislehelt - läbides Unustasin salasõna protsessi.

Uue kasutaja lisamiseks vajuta lõpus Salvesta. Kui soovid siiski loobuda, vajuta Katkesta.

NB! Suuremahuline töötajate lisamine või andmete muutmine
Töötajaid  ja töötajate kohta käivaid andmeid on võimalik lisada ka suuremahuliselt Exceli üleslaadimisega (Sätted.Struktuuri tööriistad). Juhendi selle kohta leiad

Feedback and Knowledge Base