(Arengu)vestluse väljasaatmine ja protsess

Pärast vestluse küsimustiku loomist, saab vestlused töötajatele välja saata.

Esmalt tuleb valida struktuurist töötaja, kellega soovitakse arenguvestlust läbi viia. Peamenüüst tuleb valida Minu ettevõte - Struktuur ja leida sealt vajalik inimene. Nime taga tuleb avada Tegevused ning valida Alusta vestlust.

2018_03_19_15_25_51_Upsteem


Seejärel toimub edasisuunamine vestluse mustandi vaatesse.
Mustandi vaates saab:
 - muuta vastamistähtaega, vajutades pliiatsi märgil kuupäeva järel
 - muuta küsimustiku malli, vajutades pliiatsimärgil ankeedi nime taga ja valides rippmenüüst sobiliku küsimustiku. (See on juba varem personalijuhi või juhi enda poolt ette valmistatud). Pärast küsimustiku valimist kuvatakse selle küsimustiku sisu eelvaade.  

2018_03_19_15_29_01_Upsteem


Liikudes tagasi Vastajad lehele, on näha, et vaikimisi on vestlusesse lisatud töötaja ja tema otsene juht/juhid struktuuri järgi (nimed on näha, kui vajutada vastajagrupi peal + märgile). Vestluses võib lisaks töötajale osaleda korraga mitu juhti. Juhte saab vastajate seast ära kustutada prügikasti märgist nime taga.

Uusi juhte saab vastajatena lisada nupust Lisa vastaja juhi vastajagrupi all. Avaneb pop-up, kus saab valida struktuuris oleva inimese või lisada meiliaadressi ja nime kirjutades ka struktuurivälise juhi.
2018 03 19 15 31 42 Upsteem
Seejärel on vestlus valmis väljasaatmiseks.
Vestluse saab välja saata raketikujulisest Saada välja nupust.

Peale väljasaatmist muutub vestluse staatus käimasolevaks. Vestluse leiab hiljem vajadusel peamenüüst HR moodulis Uuringute ülevaate alt. 


Peale väljasaatmist:
 - saab esmalt vestluse kutse oma e-mailile töötaja, meilis sisalduvast lingist avaneb vastamisvaade.
 - kui töötaja on vastanud ja vajutanud Salvesta ja saada, saab kutse vastamiseks tema juht (või juhid).Juht saab vastama asuda talle saabunud meilis toodud lingist avanevas vastamisvaates ja samal ajal näha seal töötaja poolt kirja pandud vastuseid.. Peale vastatuste sisestamist on tal võimalus saata oma vastused töötajale, vajutades Salvesta ja saada nupule.  Töötajale saabub seepeale email sisuga: Sinu vestluse ankeeti on uuendatud. Vaata ankeeti siin. Lingist avaneb vastamisvaade, kus töötajal on võimalus omakorda vastuseid täiendada ning samal ajal näha ka juhi poolt kirja pandud vastuseid. Sedasi saavad töötaja ja juhid vormi mitu korda edasi-tagasi saata.

Kui kõik osapooled on oma vastused andnud, võib juht vestluse järgmisesse etappi viia, vajutades nupule Kinnita.

Kinnitamisel fikseeritakse vestluse tulemused ning vestluse raport on kättesaadav lisaks vastamisvaatele ka töötaja Minu profiil-Saadud tagasiside alt.

NB! Ka kinnitatud uuringut on võimalik muuta nii juhil kui ka töötajal, nt juhul, kui perioodi vältel sõltuvalt ärivajadustest muutuvad töötaja eesmärgid. Uued vastused on vastamisvaates näha koos lisamise ajaga. Varasemad vastused on samuti alles ning neid ei kirjutata üle. Kui vestluse muutmisel/uuendamisel vajutada nupule Salvesta ja saada, saab teine osapool e-maili vestluse uuendamise teatega.

Kinnitatud staatuses uuringu vastamisvaadet avades on varasemad vastused näha noolekese all. Kui ollakse täiesti veendunud, et vastuseid täiendada ei soovita, saab juht vestluse lõpetada. Lõpeta uuring - sulgeb vestluse lõplikult, vestlust ei ole enam võimalik muuta ega ka vastamiseks avada. Tulemuste raport on kättesaadav töötaja profiili all.

2018_04_25_12_00_22_Upsteem


Feedback and Knowledge Base