HR moodul. Uuringute massalustamine, -muutmine ja -lõpetamine

Kui korraga on vaja välja saata, lõpetada mitmeid küsimustikke, siis Upsteemi keskkonnas on seda võimalik teha ka nö masstegevustena. Kõike seda on võimalik teha HR moodulist - Uuringute ülevaade.
massmuutmine
1. "Sõõrikute" all tuleb filtris valida staatus (käimasolev, suletud, lõpetatud), milles olevaid uuringuid soovitakse käsitleda (kustutamiseks, lõpetamiseks jne)

2. Kuvatud uuringute seast tuleb linnukesega märgistada need, mida soovitakse muuta.
Märgistades uuringuid valikuga vali kõik, valitakse muutmiseks vaid kuvatud lehel olevad uuringud. Kui uuringuid on rohkem kui üks leht, siis tuleb rohkemate uuringute muutmiseks teistel lehtedel toimingut korrata.

3. Mustandi staatuses saab uuringuid välja saata. Klikkides nupul Saada välja märgitud uuringud, ilmub pop-up, millest saab valitud uuringud kõik korraga välja saata. Osalejatele saadetakse email vastamiskutsega.

4. Kõikides staatuses uuringuid on võimalik kustutada

5. Käimasolev staatuses uuringuid saab sulgeda vastamiseks. Peale seda ei saa osalejad enam vastamislinkide kaudu vastata.

sulge
6. Suletud staatuses uuringuid saab avada uuesti vastamiseks. Suletud uuringuid saab siin ka lõpetada, kas ühekaupa või mitmeid korraga.

ava

Ilmub pop-up, kus on võimalik valida linnukesega variant, et saadetakse ka tulemused tagasiside saajale. Kuid kui soovitakse lõpetada uuringu ilma tulemusi osalejatele emailile saatmata, siis tuleb pop-upis jätta linnuke tegemata.
po_up_lopeta


Feedback and Knowledge Base