360 kraadi tagasiside alustamine, väljasaatmine

Oleme toonud 360 kraadi tagasiside alustamise kasutajasõbralikumasse vaatesse. Alljärgnevalt toome teieni juhised tagasiside alustamiseks, vastajate lisamiseks ja välja saatmiseks.

Tagasiside andmise alustamine toimub peamenüüst Minu ettevõte- Struktuur
Struktuurist leiab hinnatava inimesi kõige lihtsamalt üles sisestades tema nime filtrisse ja vajutades Filter.
Vajutades hinnatava inimese taga Tegevused, avaneb valik, kus tuleb valida Alusta tagasiside andmist.

alustavaade

Tagasiside andmine algab ning avaneb alustamise vaade.

akeedi_vaade_EST

Siin lehel on võimalik muuta:
Uuringu tähtaega - vajutades pliiatsi märki avaneb kalender, kust saab valida uuringule vastamise tähtaja.
Küsimustiku malli - noolest avanev valik, kust saab valida sobiliku küsimustiku
Täpsemad juhised küsimustiku koostamise ja muutmise kohta leiab siit

NB! Enne vastajate lisamist tuleb küsimustik ära valida. Pärast vastajate lisamist küsimustikku muutes lisatud vastajad kustutatakse automaatselt.

Uuringu vastajad saab valida nii:
  • Vastajad on jagatud vastajagruppidesse. Vaikimisi vastajagrupid on töötaja, juht, kolleeg, alluv, võrreldav, klient või partner). Vajutades grupi nime kõrval olevale + märgile, ilmuvad nähtavale vastajad selles grupis.
  • Vaikimisi on juba lisatud vastajad vastavalt ettevõtte struktuurile.
  • Vastajaid saab juurde lisada vajutades grupi all olevale Lisa vastaja nupule. Avaneb aken, kus saab inimesi otsida nime järgi (leitakse asutuse struktuuris olevad inimesed) või lisada neid e-maili, ees- ja perekonnanimega (saab lisada ka süsteemiväliseid vastajaid).
  • Juba lisatud, kuid mittevajalikud vastajad saab kustutada nime järel asuvale prügikasti märgile vajutades.
  • Lisatud inimesed ei saa lisamise hetkel veel mingit teadet selle kohta, et neid on tagasiside andjaks määratud - kutsed uuringus osalemiseks saadetakse kõige viimasena ehk hetkel, kui uuring välja saadetakse.
  • Vastajaid saab lisada seni kui küsimustik on mustandi staatuses(pole veel välja saadetud) või käimasoleva (küsimustik on välja saadetud) staatuses.
Kui vastajad, küsimustik ja vastamise tähtaeg on paigas, tuleks küsimustik välja saata. Nii lehe all- kui ka ülaodas on Saada välja nupp. Sellest avaneb pop-up, millel  Saada välja vajutades lähevad teele e-mailid tagasiside andmise kutsete ja vastamislinkidega.

Kui küsimustikku ei soovita kohe välja saata, saab selle juurde hiljem tagasi pöörduda. Mustandi staatuses (ja ka kõik teistes staatustes hindamised) leiab peamenüüst HR moodul - Uuringute ülevaated alt.

Vastajatele jõudva vastamisvaate kohta leiad infot siit: https://upsteemabi.uservoice.com/knowledgebase/articles/326834-vastamisvaade


overviewvaade

Uuringute ülevaadete lehel on võimalik näha kõikide mustandi, käimasoleva jne staatuses uuringute hetkeseisu. Näiteks kui palju inimesi on juba vastanud (1) . Siit lehel saab nendesse uuringutesse siseneda klikkides uuringu nimel Tagasiside (2).

Avaneb tagasiside.
Siin on võimalik näha Vastajad vaadet, mida kasutasime juba enne uuringu väljasaatmist.
Käimasolevas staatuses uuringule on võimalik samuti vastajaid juurde lisada. Lisaks saab saata siit lehelt osalejatele meeldetuletusi ankeedile vastamiseks. Seda saab teha nime taga olevast ümbriku märgist.

Teine vaade on Tulemused. 
 
tulemusvaadeLehel on näha osalejate vastused nii kirjalikult kui graafikuna. Endale nende andmete väljavõtte tegemiseks ja salvestamiseks saab kasutada nuppu Laadi alla PDF.

tulemusvaade2

Käimasoleva uuringu puhul on sellelt lehel võimalik vajutada Kinnita uuring, kui kõik osalejad on oma vastused andnud või uuring on otsustatud kinni panna. Peale seda ei ole võimalik enam vastamislingi kaudu vastata.

Kui uuring on kinnitatud ja andmed üle vaadatud, saab need tagasisidestatavale edasi saata lihtsa nupuvajutusega. Lõpeta uuring ja saada tulemused lehe allosas. Uuringutulemuste nägemiseks on hinnataval tarvis süsteemi sisse logida, raporti saab ta alla laadida Minu profiil_Saadud tagasiside alt. 

lopetauuring
Feedback and Knowledge Base