360 kraadi tagasiside alustamine, väljasaatmine


Tagasiside andmise alustamine toimub peamenüüst Minu ettevõte- Struktuur
Leia struktuurist õige isik (vajadusel kasuta otsingut) ning tema real Tegevused alt vajuta Alusta tagasiside andmist.

alustavaade

Tagasiside andmine algab ning avaneb uuringu mustand, kus esmalt on näha Tulemused leht. 
Vali uuringu Tähtaeg (kuupäev, mil uuring lõppeb) ning õige Küsimustik. Automaatselt pakutakse küsimustikuna seda küsimustikku, mida on viimasena keskkonnas muudetud.
NB! Enne vastajate lisamist tuleb küsimustik ära valida. Pärast vastajate lisamist küsimustikku muutes taastatakse algne vastajate nimekiri.  
Liigu edasi lehele Vastajad.
Uuringu vastajad saab valida nii:
  • Vastajad on jagatud vastajagruppidesse. Vaikimisi vastajagrupid on töötaja, juht, kolleeg, alluv, võrreldav, klient või partner. Vajutades grupi nime kõrval olevale + märgile, ilmuvad nähtavale vastajad selles grupis.
  • Vaikimisi on juba lisatud vastajad vastavalt ettevõtte struktuurile - juht, alluvad, kolleegid (inimesed samast osakonnast).
  • Vastajaid saab juurde lisada vajutades grupi all olevale Lisa vastaja nupule. Avaneb aken, kus saab inimesi otsida nime järgi (leitakse asutuse struktuuris olevad inimesed) või lisada neid e-maili, ees- ja perekonnanimega (saab lisada ka süsteemiväliseid vastajaid).
  • Juba lisatud, kuid mittevajalikud vastajad saab kustutada nime järel asuvale prügikasti märgile vajutades.
  • Lisatud inimesed ei saa lisamise hetkel veel mingit teadet selle kohta, et neid on tagasiside andjaks määratud - kutsed uuringus osalemiseks saadetakse kõige viimasena ehk hetkel, kui uuring välja saadetakse. Kui uuring on juba käimasolev, saavad lisatud kasutajad kutse automaatselt.
  • Vastajaid saab lisada seni kui küsimustik on mustandi staatuses(pole veel välja saadetud) või käimasoleva (küsimustik on välja saadetud) staatuses.
Kui vastajad, küsimustik ja vastamise tähtaeg on paigas, saab küsimustiku välja saata. Nii lehe all- kui ka ülaodas on raketikujuline Saada välja nupp. Sellest avaneb pop-up, millel  Saada välja vajutades lähevad teele e-mailid tagasiside andmise kutsete ja vastamislinkidega.

Kui küsimustikku ei soovita kohe välja saata, saab selle juurde hiljem tagasi pöörduda. Mustandi staatuses (ja ka kõik teistes staatustes hindamised) leiab peamenüüst HR moodul - Uuringute ülevaated alt.overviewvaade

Uuringute ülevaadete lehel on võimalik näha kõikide mustandi, käimasoleva jne staatuses uuringute hetkeseisu. Näiteks kui palju inimesi on juba vastanud (1) . Siit lehel saab nendesse uuringutesse siseneda klikkides uuringu nimel Tagasiside (2).

Avaneb tagasiside.
Siin on võimalik näha Vastajad vaadet, mida kasutasime juba enne uuringu väljasaatmist.
Lisaks saab saata siit lehelt osalejatele meeldetuletusi ankeedile vastamiseks. Seda saab teha nime taga olevast ümbriku märgist.

Teine vaade on Tulemused. 
 Lehel on näha osalejate vastused nii kirjalikult kui graafikuna. PDF raporti saab alla laadida vastava lingi alt.

Käimasoleva uuringu puhul on sellelt lehel võimalik vajutada Kinnita uuring, kui kõik osalejad on oma vastused andnud või uuring on otsustatud kinni panna. Peale seda ei ole võimalik enam vastamislingi kaudu vastata.

Kui uuring on kinnitatud ja andmed üle vaadatud, saab need tagasisidestatavale edasi saata lihtsa nupuvajutusega. Lõpeta uuring. Soovi korral võib tagasiside saajale selle operatsiooniga koos ka tulemused saata. Selleks lisa linnuke "Saada tulemused e-postiga" juurde.
Feedback and Knowledge Base